KONST / Litografier / Färglitografi 13864560
nr 1386 4560
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige, Tårta. Signerad. Bladets mått: 76x55, yttermått inklusive ram: 82x62 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:17:22
500 kr
600 kr
1.800 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
22 mar
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm